Je to malý bonbón pro člověka…

Legendární Summer of Love splodil mnoho osvěžujících nápadů, ale pouze Ferrero přišlo s takovým, který zůstává svěží již více než 45 let.

Dnes můžeme říci, že to byl malý bonbón pro člověka, ale velký skok k osvěžení pro lidstvo.

Slavnostní premiéra

V tomto světě si jeden musí udělat jméno. Chytlavý název funguje nejlépe - proto Ferrero neváhalo a přejmenovalo "osvěžující mentolky" na "Tic Tac".

Psal se rok 1970 a nová značka přitáhla velkou pozornost. Název Tic Tac byl inspirován typickým zvukem, který je slyšet při otevírání a zavírání krabičky - nové jméno se ujalo a Tic Tac se rychle stal hvězdou.

Tanec s bonbóny

Osmdesátky byly průlomové - a to jak pro svět, tak pro Tic Tac. Prudce rostoucí prodeje, expanze do všech pěti kontinentů a uvedení nových příchutí byly milníky dobrých časů pro nejpopulárnější bonbóny na světě.

Tic Tac pokračoval ve své svěží a úspěšné cestě
a příchutě Orange a Mint se staly nejoblíbenějšími příchutěmi všech dob.

Vítejte v Minternetu

Devadesátá léta byla obdobím vytrvalého růstu.
Tic Tac se stal jednou z nejoblíbenějších cukrovinek na světě. Bylo to jako ve filmu - z malého bonbónu vyrostl celosvětově proslulý "osvěžující" gigant - nebylo nic, co by mohlo Tic Tac zastavit.
Jak se značka vyvíjela, škála příchutí se rozrůstala k potěšení a překvapení svých věrných fanoušků. Mint, Orange, speciální edice - Tic Tac to má všechno!

Vždy jeden tým

Vždy svěží, vždy spolu, vždy úspěšný tým. Stále rádi vzpomínáme na vřelé přijetí příchutí Spearmint nebo Cherry Passion... Od té doby rozmazlujeme naše fanoušky novými sezónními příchutěmi několikrát do roka a - k naší radosti - tento způsob osvěžování nabídky zdá se být velmi šťastným.

Osvěž svou mysl

Juno, Dr. Doolittle, Rockeři, Do Říma s láskou
- ano, Tic Tac se dostal na filmová plátna. Tic Tac se dostal i do televize - sehrál svou roli v seriálech Přátelé, Will & Grace, Simpsonovi a také Dr. House.

Tento jemný posun směrem k popkultuře znamená pro Tic Tac mnoho. Dokazuje, že osvěžující síla Tic Tac se dostala do všeobecného povědomí.